PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
contact contact
                                                                                            
contact

Spreekt de Open Hof u aan en wilt u wel eens een dienst of activiteit bijwonen dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de scriba.  scriba@openhof-rijssen.nl  zodat wij weten dat u komt en wij u welkom kunnen heten.

Ook is het altijd mogelijk om een gesprek met de predikant te hebben over geloven in de Open Hof. Het email adres is: 
predikant@openhof-rijssen.nl
En mocht u lid willen worden van de Open Hof dan kan dat. Binnen onze kerk kennen wij verschillende ‘soorten’ lidmaatschap. Samen met u kunnen we kijken naar wat het beste bij u past.
Maar ook als u geen lid bent of wilt worden dan bent u van harte welkom in ons midden.
 
 
contact contact
Predikant
Ds. A. Gouma 
e-mail: predikant@openhof-rijssen.nl

Pastoraal werker

Scriba kerkenraad: 
e-mail: scriba@openhof-rijssen.nl
 
Voorzitter kerkenraad: 
e-mail: voorzitter@openhof-rijssen.nl

Redactie : 
e-mail: redactie@openhof-rijssen.nl 

Kerkgebouw
Protestantse Gemeente te Rijssen 'Open Hof' 
Stationsdwarsweg 2 
Tel. 0548-521374 
Postadres 
Postbus 134 
7460 AC Rijssen 

Beheerder:
Voor zaalverhuur, toegang kerk, onderhoud, reparatie en algemene zaken: 
e-mail: beheerder@openhof-rijssen.nl
rooster zaalbezetting :  http://www.supersaas.nl/schedule/openhofrijssen/Zaalreservering
Kosters:
e-mail koster@openhof-rijssen.nl

Vertrouwenspersonen
Mevr. A. Smit 
e-mail: anitasmit@openhof-rijssen.nl 

Dhr. J. Slofstra 
e-mail: janslofstra@openhof-rijssen.nl 

Financiële administratie
Dhr. G. Koster 
e-mail: gkoster@openhof-rijssen.nl 

Ledenadministratie
Dhr. M. Waanders 
e-mail: mwaanders@openhof-rijssen.nl 

Kerkelijk bureau 
Stationsdwarsweg 2 
Open eerste donderdagavond van de maand van 19.00 - 20.00 uur 

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347316603 
t.n.v. Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof" 

Financiële adm.Diaconie:
Dhr. B. Kornegoor 
e-mail:ben.kornegoor@kpnmail.nl

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347373542 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Rijssen “Open Hof”
 






 
 
 
Beamteam 
e-mail : beamteam@openhof-rijssen.nl

Website
www.openhof-rijssen.nl 
e-mail website@openhof-rijssen.nl




 
 
 
*
KOMENDE KERKDIENSTEN
voor het bijwonen van de komende diensten
moet u zich eerst aanmelden op kerktijd@openhof-rijssen.nl
daarna kunt u, op uitnodiging de dienst bijwonen.

Zondag 25 okt. 2020
10.00 uur
Ds. K. Brevet,
Deventer.

ook via Kerk tv/ radio

Zondag 1 nov.2020
10.00 uur
Ds. A. Gouma

ook via Kerk tv/ radio









 
 
*


 
*
ACTIVITEITEN
Open Hof Café

elke vrijdagmorgen  "OpenHof Café"
I.V.M. CORONA RICHTLIJNEN 
MOMENTEEL GEEN 
"OPEN HOF CAFÉ



 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.