PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
contact contact
                                                                                            
contact


Spreekt de Open Hof u aan en wilt u wel eens een dienst of activiteit bijwonen dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de scriba:  scriba@openhof-rijssen.nl zodat wij weten dat u komt en wij u welkom kunnen heten.

Ook is het altijd mogelijk om een gesprek met één van de predikant te hebben over geloven in de Open Hof. En mocht u lid willen worden van de Open Hof dan kan dat. Binnen onze kerk kennen wij verschillende ‘soorten’ lidmaatschap. Samen met u kunnen we kijken naar wat het beste bij u past.
Maar ook als u geen lid bent of wilt worden dan bent u van harte welkom in ons midden.


CONTACT 
Predikanten
Ds. A. Gouma 
e-mail: Ds.Astridgouma@openhof-rijssen.nl

Ds. D van Keulen
e-mail Ds. dirkvankeulen@openhof-rijssen.nl

Scriba kerkenraad: 
e-mail: scriba@openhof-rijssen.nl
 
Voorzitter kerkenraad: 
e-mail: voorzitter@openhof-rijssen.nl

Redactie : 
e-mail: redactie@openhof-rijssen.nl 

Kerkgebouw
Protestantse Gemeente te Rijssen 'Open Hof' 
Stationsdwarsweg 2 
Tel. 0548-521374 
Postadres 
Postbus 134 
7460 AC Rijssen 

Beheerder:
Voor zaalverhuur, toegang kerk, onderhoud, reparatie en algemene zaken: 
e-mail: beheerder@openhof-rijssen.nl
rooster zaalbezetting :  http://www.supersaas.nl/schedule/openhofrijssen/Zaalreservering
Kosters:
e-mail koster@openhof-rijssen.nl

Vertrouwenspersonen
Mevr. A. Smit 
e-mail: anitasmit@openhof-rijssen.nl 

Dhr. J. Slofstra 
e-mail: janslofstra@openhof-rijssen.nl 

Financiële administratie
Dhr. G. Koster 
e-mail: gkoster@openhof-rijssen.nl 

Ledenadministratie
Dhr. M. Waanders 
e-mail: mwaanders@openhof-rijssen.nl 

Kerkelijk bureau 
Stationsdwarsweg 2 
Open eerste donderdagavond van de maand van 19.00 - 20.00 uur 

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347316603 
t.n.v. Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof" 

Financiële adm.Diaconie:
Dhr. B. Kornegoor 
e-mail:ben.kornegoor@kpnmail.nl

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347373542 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Rijssen “Open Hof”
 






 
 
 
Beamteam 
e-mail : beamteam@openhof-rijssen.nl

Website
www.openhof-rijssen.nl 
e-mail website@openhof-rijssen.nl
 


 
























































 
terug
 
 
Activiteiten

Komende kerkdiensten

A.S. vrijdag geen Open Hof Café

Zondag 26 sept. 10.00 u.
Voorganger Ds. D. van Keulen

Openluchtdienst + Startzondag
locatie: scouting A H ter Horstlaan
bij slecht weer in ons kerkgebouw,
kijk zaterdag 25-9 op de website
geen uitzending / uitnodiging Kerktijd.nl
opgave via: rodeloper@openhof-rijssen.nl

Zondag 3 okt. 10.00 u.
Voorganger Ds. Rob Nijhuis

op uitnodiging of Kerk tv

activiteiten:   DE RODE LOPER
voor uitgebreide info zie bijlage kerkblad
*  26 sept. Openluchtdienst + Startzondag
*   1 okt.  Feestavond voor de jeugd
*   2 okt. Kamperen in de Kerk
*   8 okt. Muziekavond

        "KOM OP DE RODE LOPER"



 
 
Open Hof Café
Elke vrijdagmorgen  "OpenHof Café"
voor gezelligheid in ongedwongen sfeer
van 10.00 u. tot 11.30 u.
wel met de bekende corona maatregel van  1.5 meter
 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.