PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
contact contact
                                                                                            
contact


Spreekt de Open Hof u aan en wilt u wel eens een dienst of activiteit bijwonen dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de scriba:  scriba@openhof-rijssen.nl zodat wij weten dat u komt en wij u welkom kunnen heten.

Ook is het altijd mogelijk om een gesprek met één van de predikant te hebben over geloven in de Open Hof. En mocht u lid willen worden van de Open Hof dan kan dat. Binnen onze kerk kennen wij verschillende ‘soorten’ lidmaatschap. Samen met u kunnen we kijken naar wat het beste bij u past.
Maar ook als u geen lid bent of wilt worden dan bent u van harte welkom in ons midden.


CONTACT 
Predikanten
Ds. A. Gouma 
e-mail: Ds.Astridgouma@openhof-rijssen.nl

Ds. D van Keulen
e-mail Ds. dirkvankeulen@openhof-rijssen.nl

Scriba kerkenraad: 
e-mail: scriba@openhof-rijssen.nl
 
Voorzitter kerkenraad: 
e-mail: voorzitter@openhof-rijssen.nl

Redactie : 
e-mail: redactie@openhof-rijssen.nl 

Kerkgebouw
Protestantse Gemeente te Rijssen 'Open Hof' 
Stationsdwarsweg 2 
Tel. 0548-521374 
Postadres 
Postbus 134 
7460 AC Rijssen 

Beheerder:
Voor zaalverhuur, contact via :  verhuur@openhof-rijssen.nl
toegang kerk, onderhoud, reparatie en algemene zaken: 
e-mail: beheerder@openhof-rijssen.nl
rooster zaalbezetting :  http://www.supersaas.nl/schedule/openhofrijssen/Zaalreservering

Kosters:
e-mail koster@openhof-rijssen.nl
Gerard Beltman, Gerrit v d Berg, Gerrit Kalvenhaar, 

Vertrouwenspersonen
Mevr. A. Smit 
e-mail: anitasmit@openhof-rijssen.nl 

Financiële administratie
Dhr. G. Koster 
e-mail: gkoster@openhof-rijssen.nl 

Ledenadministratie
Dhr. M. Waanders 
e-mail: mwaanders@openhof-rijssen.nl 

Kerkelijk bureau 
Stationsdwarsweg 2 
Open eerste donderdagavond van de maand van 19.00 - 20.00 uur 

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347316603 
t.n.v. Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof" 

Financiële adm.Diaconie:
Dhr. B. Kornegoor 
e-mail:ben.kornegoor@kpnmail.nl

Bank
Rabobank nr. NL81RABO0347373542 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Rijssen “Open Hof”
 






 
 
 
Beamteam 
e-mail : beamteam@openhof-rijssen.nl

Website
www.openhof-rijssen.nl 
e-mail website@openhof-rijssen.nl
 


 
























































 
terug
 
 
Activiteiten

Komende kerkdiensten en voorgangers:

Alle diensten vangen om 10.00 uur aan.

Zondag 02 oktober 
Ds. J.A.D. van der Boom, Hummelo
10.00 u. 
op kerk tv en kerkradio


Zondag 09 oktober 
Ds. W. Oosterhof, Wierden

Zondag 16 oktober 
Ds. Dirk van Keulen, (Doopdienst)

Zondag 23 oktober 
Ds. A. Reitsma, Enschede

Zondag 30 oktober
Ds. Astrid Gouma
(Bevestiging en afscheid ambtsdragers)

Zondag 06 november

Dr. M.G. de Vries-Smelt, Wierden
 
Open Hof Café
Elke vrijdagmorgen  "Open Hof Café"
voor gezelligheid in ongedwongen sfeer.

Van 10.00 - 11.30 uur.

IEDEREEN IS VAN HARTE WELKOM
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.