PKN
Protestantse Gemeente te Rijssen "Open Hof"
 
contact contact
                                                                                            
Contact
Spreekt de Open Hof u aan en wilt u wel eens een dienst of activiteit bijwonen dan bent u van harte welkom. Neemt u dan even contact op met de scriba: scriba@openhof-rijssen.nl zodat wij weten dat u komt en wij u welkom kunnen heten.

Ook is het altijd mogelijk om een gesprek met één van de predikanten te hebben over geloven in de Open Hof. En mocht u lid willen worden van de Open Hof dan kan dat. Binnen onze kerk kennen wij verschillende ‘soorten’ lidmaatschap. Samen met u kunnen we kijken naar wat het beste bij u past.
Maar ook als u geen lid bent of wilt worden dan bent u van harte welkom in ons midden.
 

 

Predikanten:
Ds. Astrid Gouma (gem.leden A t/m L, dinsdag en woensdag) 
E: ds.astridgouma@openhof-rijssen.nl 
T: 0548-514167 
M: 06-29604104 
Ds. Dirk van Keulen (gem.leden M t/m Z, maandag en donderdag) 
E: ds.dirkvankeulen@openhof-rijssen.nl 
M: 06-33726110 

Ouderlingen; 
Wijk noord:  
Bert Baan 
M: 06-42489789 
Wijk oost en Enter: 
Wim Tijhof
T: 06-14443436
Wijk zuid: 
Gesien Breukelman 
T: 0548-515690 
M: 06-83197213
Wijk west: 
Sieb Terpstra (a.i.) 
M: 06-36151324 
Wijk centrum, Notter en Zuna: 
Tina de Jong (gem.leden A t/m L) 
M:06-34151643 
Jenita Paalman (gem.leden M t/m Z) 
M: 06-81607572 

Redactie:
Gerrit Rosman, Lianne ten Brinke, Lisanne Simons
E: redactie@openhof-rijssen.nl 
T: 0548-517525 

Scriba Kerkenraad:
Gerrit Pluimers 
E: scriba@openhof-rijssen.nl 
T: 0547-382092 

Voorzitter Kerkenraad:
Hendrik Jan van de Vliert
E: voorzitter@openhof-rijssen.nl 
T: 06-42995773

Kosters:
Gerard Beltman 
Gerrit v.d. Berg 
Gerrit Kalvenhaar 

Rouw- en trouwdiensten:
Wim Geerling 
M: 06-44412367 
Nico van Geenen 
M: 06-51596869 

Beheerder:
Miek Koerts  
E: pmkoerts@hotmail.com 
M: 06-49980201

Ophaaldienst:
Anda Lohuis 
E: anda.lohuis@openhof-rijssen.nl
T: 0548-513942 
M: 06-24241583 

Vertrouwenspersoon/aanspreekpunt:
Anita Smit 
E: anita@arendsmit.nl 
T: 0548-541640 

Financiële administratie:
Gerard Koster 
E: gkoster@openhof-rijssen.nl 
M: 06-18504448 

Ledenadministratie:
Marinus Waanders 
E: mwaanders@openhof-rijssen.nl 
T: 0548-544155 

Financiële administratie Diaconie:
Renate Ekhart
E: administratie-diaconie@openhof-rijssen.nl
M: 06-23114248

Zaalverhuur:
E: verhuur@openhof-rijssen.nl 

Beamteam:
E: beamteam@openhof-rijssen.nl

Website:
www.openhof-rijssen.nl 
E: website@openhof-rijssen.nl 

Kerkgebouw Protestantse Gemeente te Rijssen:
Open Hof
A: Stationsdwarsweg 2
P: Postbus 134, 7460 AC Rijssen
T: 0548-521374

Bank:
IBAN: NL81RABO0347373542
t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente te Rijssen “Open Hof”
 
terug
 
 
Activiteiten

Komende kerkdiensten en voorgangers:

Alle diensten vangen om 10.00 uur aan (tenzij anders aangegeven) en worden tevens uitgezonden via Kerkdienstgemist.nl 

Zaterdag 30 maart 21.00 uur
Voorganger: Ds. D. Juijn Delden
Stille Zaterdag

Zondag 31 maart

Voorganger: Pastor Dini Beuving
Pasen

Zondag 7 april

Voorganger: Ds. W. Oosterhof, Wierden
Kinderkerk

Zondag 14 april

Voorganger: Ds. G.J. Lambers Heerspink
Belijdenis en bevestiging

Zondag 21 april

Voorganger: Ds. G.J. Lambers Heerspink
Doopdienst / Kinderkerk

Zondag 28 april

Voorganger: Ds. De Vries-Smelt, Wierden

Zondag 5 mei
Voorganger: Ds. G.J. Lambers Heerspink
Kinderkerk
 
Open Hof Café
Elke vrijdagmorgen  "Open Hof Café"
voor gezelligheid in ongedwongen sfeer.

Van 10.00 - 11.30 uur.

IEDEREEN IS VAN HARTE WELKOM
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.